kontakt@ustjanowa.com.pl +48 504 446 671
IV Charytatywny Cross PGE Energia Odnawialna oraz Nordic Walking na Wyspie Energetyk w Polańczyku – 29.08.2020
Czerwiec 8, 2020
0

Z wielką satysfakcją informujemy, że w dniu 29 sierpnia 2020 r. odbędzie się IV Charytatywny Cross na Wyspie Energetyk w Polańczyku.

Cross na Wyspie Energetyk to, jedyny w swoim rodzaju bieg przełajowy w Polsce. Celem biegu jest popularyzacja biegów terenowych i zdrowego stylu życia. Drugim bardzo ważnym celem będzie zbiórka na pomoc w rehabilitacji Dawida Radziejewskiego. Dawid to młody wysportowany mężczyzna. Jego pasją jest kolarstwo, nordic walking, kajakarstwo i góry – Przewodnik Beskidzki, Ratownik GOPR. We wrześniu ubiegłego roku Dawid uległ  tragicznemu wypadkowi samochodowemu, w jednej chwili jego świat zatrzymał się w miejscu…. Doszło do złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia kręgowego, konsekwencją czego jest paraliż kończyn dolnych. Jednak Dawid cały czas walczy, nie poddaje się, tego niewątpliwie nauczył Go sport, a My  pomożemy Mu w tej walce…. Przewidziane są również loterie fantowe, licytacje, biegi dla dzieci i rodzin, oraz występy zespołów muzycznych z okazji dni zakończenia lata.

Ambasadorem i pomysłodawcą biegu jest Izabela Zatorska.

Aktualne logo PGE EO SA poziom RGB

Zapisy elektroniczne NA BIEGkliknij tutaj aby przejść do zapisów na bieg

Zapisy elektroniczne NA MARSZ NORDIC WALKING – kliknij tutaj aby przejść do zapisów na Nordic Walking

Regulamin IV Charytatywny Cross PGE Energia Odnawialna oraz Nordic Walking – (pobierz pdf)

 

W tym roku do grona instytucji, które wspierają bieg dołączył Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Stowarzyszenie otrzymało wsparcie finansowe na organizację wydarzenia sportowego, w ramach konkursu ofert dla organizacji pozarządowych na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.

podkarpackie