kontakt@ustjanowa.com.pl +48 504 446 671
VI Charytatywny Cross PGE Energia Odnawialna oraz Nordic Walking na Wyspie Energetyk w Polańczyku
Maj 31, 2022
0

Cross PGE Energia Odnawialna na Wyspie Energetyk to jeden z najciekawszych biegów przełajowych w Polsce. Trasa przygotowana przez Izabelę Zatorską, przebiega leśnymi ścieżkami Wyspy Energetyk otoczonej wodami Jeziora Solińskiego. W programie przewidziane są trzy konkurencje:

  • Bieg Główny na dystansie blisko 10 kilometrów (trzy pętle po ok. 3,2 km),
  • Nordic Walking (dwie pętle po ok. 3,2 km), oraz
  • Bieg dla Wczasowiczów (ok. 3,2 km).

Dodatkowo zorganizowane będą biegi dla dzieci i bieg rodzinny.
Głównym celem zawodów – obok popularyzacji biegów terenowych i zdrowego stylu życia – jest zbiórka pieniędzy na cele charytatywne. W tym roku pomoc trafi do Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Promyk Nadziei” w Ustrzykach Dolnych.
„Promyk Nadziei” od ponad 20 lat wspiera niepełnosprawne umysłowo dzieci i młodzież z terenu Bieszczad. Zebrane podczas biegu corssu pieniądze w całości zostaną przeznaczone na sfinansowanie specjalistycznej rehabilitacji 24 podopiecznych stowarzyszenia. Szczegółowe informacje na stronie: www.promyknadziei.org
Dodatkowo w ramach imprezy, odbędą się loterie fantowe, licytacje oraz występy zespołów muzycznych z okazji dni zakończenia lata.

Rejestracja dostępna jest na stronie internetowej: www.timekeeper.pl od dnia 1 czerwca 2022 r. do dnia 24 sierpnia 2022 r.

link do zapisów elektronicznych: https://competitions.timekeeper.pl/vi-charytatywny-cross-pge-energia-odnawialna

Regulamin VI Charytatywnego Crossu (pobierz)

 

Aktualne logo PGE EO SA poziom RGB